Зразковий художній колектив України прес-клуб «Юний журналіст»

Керівник: Валькова Ольга Володимирівна - керівник гуртка - методист.


З жовтня 2005 року у палаці розпочав свою роботу гурток юних журналістів. Юнкори не тільки вивчають жанри журналістики, але й відвідують гуртки палацу, спілкуються з однолітками, бувають присутніми на різноманітних заходах, часто й самі беруть участь у цих заходах. Їх враження знаходять відображення в замітках, репортажах, статтях, які вони друкують в своїй газеті. Крім інформаційного матеріалу в газеті можна знайти вірші юнкорів, кросворди, які вони самі складають, веселі сторінки з загадками та дитячими анекдотами (газету наших журналістів можна побачити на їхньому блозі Переглянути).

 

Кращі статті юнкори друкують у газеті Хмельницької міської Ради «Проскурів».

Юнкори пишуть не лише про палац, їх хвилюють цікаві події в місті, в рідних школах. Крім цього юнкори співпрацюють з єдиною україномовною дитячою газетою Криму «Джерельце». Гуртківці листуються з шефом-редактором цієї газети Данилом Кононенко, який високо цінує ту роботу, яку виконують юнкори.


Також вони були гостями телерадіокомпанії «Поділля-Центр», де їх поважні журналісти називали «колегами». Більшість вихованців гуртка (відвідують гурток учні 7-10 класів) мріють зв’язати своє життя з журналістикою. І саме в гуртку вони набувають не тільки перші уроки професійної майстерності, а цікаве змістовне життя палацу творчості дітей та юнацтва допомагає їм зростати на цьому шляху.


Вісім випускниць гуртка продовжують навчатися журналістиці в Київському національному університеті ім. Т.Шевченка, у Львівському національному університеті ім. І.Франка та національному університеті «Острозька академія».

04.12.2012 10:25