Інформація для батьків

Звіт про надходження та використання благодійних внесків за квітень, травень, червень 2016 р.

Благодійні внески палацу творчості дітей та юнацтва від громадськості здійснюються у відповідності до листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.2011 № 1/9-289 «Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків».


Залишок коштів на 01 квітня 2016 року – 161534,65 грн.
Протягом квітня, травня, червня місяця 2016 р. на рахунок палацу надійшло 76248,82 грн. благодійних внесків.
Витрачено – 126579,88 грн.

11.08.2016 09:48      Детальніше

Звіт про надходження та використання благодійних внесків за січень, лютий та березень 2016 р.

Благодійні внески палацу творчості дітей та юнацтва від громадськості здійснюються у відповідності до листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.2011 № 1/9-289 «Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків».
Залишок коштів на 01 січня 2016 року – 95962,27 грн.


Протягом січня, лютого, березня місяця 2016 р. на рахунок палацу надійшло 113962,00 грн. благодійних внесків.
Витрачено – 48389,62 грн.

18.04.2016 15:35      Детальніше

Звіт про надходження та використання благодійних внесків за жовтень, листопад та грудень 2015 р.

 

Благодійні внески палацу творчості дітей та юнацтва від громадськості здійснюються у відповідності до листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.2011 № 1/9-289 «Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків».


Протягом жовтня, листопада, грудня 2015 р. на рахунок палацу надійшло 135287,00 грн. благодійних внесків.

20.02.2016 12:57      Детальніше

Сходинки розуміння, або як краще любити свою дитину

1. Значення батьків у розвитку особистості дитини переоцінити неможливо. Батьки складають перше оточення дитини, в якому вона здобуває важливий життєвий досвід, знання про себе і про світ. З батьківської подачі діти засвоюють поняття про Добро і Зло. Під впливом батьків формується основна структура особистості — система уявлень і ставлень до «Я» (себе), до людей, до світу, яка багато в чому визначає характер і поведінку людини.

 

Ставлення матері до своєї дитини, ще до її появи на світ, може вплинути на майбутній розвиток особистості. Коли дитина перебуває в утробі матері, між нею і мамою існує не тільки фізіологічний, а й психологічний зв'язок. Вона відчуває стани та ставлення матері, особливо ті, що пов'язані з нею: хоче вона її чи ні, любить чи ні. Вона відчуває також настрій мами: радість, страх, тривогу тощо. Багато з того, що дитина відчуває у внутрішньоутробному стані, відображається на її розвитку. Зрозуміло, що дитина, яку хотіли і любили ще до появи на світ, поводитиметься інакше, ніж та, на яку не звертали уваги і якій уже тоді доводилося захищатися від негативного впливу батьків і оточення.

16.10.2015 07:48      Детальніше

Задоволення потреб дитини — важлива умова її розвитку

Особливу роль у формуванні особистості дитини відіграє те, наскільки задоволені її основні потреби — фізіологічні, потреби любові, безпеки і визнання. Якщо ці потреби задоволені повною мірою — дитина росте без особливих труднощів. Депривація, недостатнє задоволення будь-якої з цих потреб перешкоджає формуванню основних структур особистості (почуття особистої гідності, упевненості в собі тощо), які допомагають людині жити в гармонії з собою і довкіллям.

Розгляньмо ці потреби послідовно.

 

1. Фізіологічні потреби (в їжі, в сенсорній стимуляції). Коли мати годує дитину грудьми, вона не тільки забезпечує нормальне живлення її організму, а й «насичує» його життєвою силою, необхідною для подолання життєвих труднощів.


Ніжні дотики, мамині пестощі допомагають малюкові відчути себе, пізнати межі свого тіла, яке упродовж життя залишається опорою для самоусвідомлення.

16.10.2015 07:44      Детальніше

Звіт про надходження та використання благодійних внесків

ШАНОВНІ БАТЬКИ!


Звіт про надходження та використання благодійних внесків
за вересень, жовтень, листопад 2014р.


Благодійні внески палацу творчості дітей та юнацтва від громадськості здійснюються у відповідності до листа Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 15.04.2011 № 1/9-289 «Щодо оприлюднення інформації про використання благодійних та спонсорських внесків».
Протягом вересня, жовтня, листопада 2014 р. на рахунок палацу надійшло 104 тис. 528 грн. 50 коп. (благодійні внески від батьків, спонсорська допомога
фізичних та юридичних осіб).

 

25.12.2014 10:57      Детальніше

Добрі звички

Народна мудрість: посієш звичку – пожнеш характер, посієш характер – пожнеш долю. Здавалося б, в теорії все зрозуміло, лишається тільки сіяти добре, мудре, вічне, і в малюка все буде гаразд. А потім на практиці виявляється, що навіть найменшу добру звичку не так вже й легко "посіяти"...

 

Батьки знають, яке це складне завдання. Вчиш-вчиш малюка чистити зуби вранці та ввечері, а він, шибеник, щойно лишиш його у ванній самого, тільки й того що намочить зубну щітку. Привчаєш мити руки перед їдою, а нагадувати про це доводиться і першокласнику, і п'ятикласнику.

 

11.05.2014 18:54      Детальніше

Дитина одна на вулиці. Як захистити її?

Дитяча безпека починається з нас самих: з нашого здорового глузду, позитивного прикладу, нашої здатності передбачати вчинки дитини. І, звичайно, з нашої безумовної і щирої батьківської любові!

 

Початок літніх канікул – справжнє «стихійне лихо» для багатьох батьків. Добре, якщо відпочинок дитини завчасно спланований: літній шкільний табір, оздоровчий дитячий санаторій, відпочинок на селі у бабусі або на морі.

 

А якщо ні? Тоді до повсякденних батьківських турбот додається ще одна – сама головна і найважливіша: як забезпечити безпеку сина чи доньки? Ця проблема не виникає раптово, вона існує завжди. Адже ми всі знаємо, які небезпеки можуть стерегти наших дітей на вулиці.

 

Батьки повинні пам’ятати, що головний захист дитини від усіляких неприємностей – це батьківська та материнська любов. Але не сліпа, а усвідомлена та діяльна. Теплі, довірливі відносини і ваш авторитет – той фундамент, на якому можна побудувати міцну будівлю безпеки. А цеглинами цьому хай служать наші поради.

 

11.05.2014 18:43      Детальніше

10 правил для батьків

1.  Стимулюйте інтелект дитини.

 

Створюючи необхідне середовище, можна підвищити коефіцієнт розумового розвитку дошкільника на 25—30 одиниць чи, навпаки, знизити його на 50—80 одиниць (якщо життя дитини буде одноманітним, нецікавим і безрадісним).

11.05.2014 18:38      Детальніше

Безпечний Інтернет

 

Діти до 7 років

 

Батькам потрібно встановити правила використання комп'ютера дітьми віком до 7 років:

 

  • Час, проведений за комп'ютером, має бути обмеженим, щоб не шкодити здоров’ю.
  • Комп'ютер має стояти у кімнаті, якою користуються всі члени сім’ї, наприклад у вітальні. Бажано, щоб біля дошкільнят під час використання ними Інтернету знаходився хтось із дорослих.
  • Доступ дітей дошкільного віку до Інтернету повинен бути обмеженим знайомими сайтами, що заздалегідь визначені батьками. Більш досвідчені діти можуть шукати знайомі сайти за допомогою меню «Вибране» у веб-браузері.
  • Найбезпечнішим рішенням є створення для дитини персонального операційного середовища, де доступ до Інтернету обмежено лише визначеними сайтами.

 

24.05.2013 15:35      Детальніше