Наші конкурси і фестивалі

Хмельницький палац творчості є засновником і головним організатором багатьох міжнародних, всеукраїнських, регіональних та міських фестивалів, конкурсів та змагань. Вже традиційними стали:


 

 Фестиваль танцю «Зимові візерунки» пам’яті Юрія Гурєєва, присвяченого Дню Соборності України.


Фестиваль «Зимові візерунки» започаткований в 1987 році Лауреатом Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, Народним художнім колективом України ансамблем танцю «Подолянчик» та його засновником і керівником Заслуженим вчителем України Юрієм Гурєєвим. З 2009 року фестиваль «Зимові візерунки» став даниною пам’яті цій талановитій людині, Юрію Гурєєву.


Фестиваль, присвячений Дню Соборності України, проводиться завжди в січні. Його мета – ознайомити юних жителів міста і області з кращими зразками дитячої та юнацької творчості України, а також зарубіжних країн, сприяти патріотичному та морально-естетичному вихованню дітей, знайомству і взаємопізнанню, консолідації юних хмельничан з юними представниками різних регіонів України та зарубіжжя.


За ці роки на фестивалі побували 33 хореографічних та два вокальних колективи з Ленінграда, Києва, Львова, Харкова, Запоріжжя, Мелітополя, Вінниці, Рівного, Алчевська, Дніпродзержинська, Маріуполя, Полтави, Тернополя та області, Луганська, та інших міст України.

 

 


 

Всеукраїнський фестиваль-конкурс юних вокалістів «Пісня над Бугом».

 

У 1997 році започатковано відкритий, міський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс юних вокалістів «Пісня над Бугом». В 2010 році отримав статус Всеукраїнського фестивалю. Протягом минулих років у фестивалі взяло участь понад 1500 виконавців з різних куточків України. Членами журі були відомі українські виконавці: дует «Світязь», Микола Свидюк, Марина Одольська, Ольга Юнакова та Марія Ясиновська.


Фестиваль вокалістів «Пісня над Бугом» зустрічає своїх гостей один раз на два роки.

 


 

Міжнародні конкурси бального танцю «Кубок Кроку», «Подільські барви».

 

 У 1997 році керівниками ансамблю бального танцю «Крок» Оксаною та Мар’яном Чолан було засновано міжнародний конкурс бального танцю «Кубок Кроку», який проводиться щорічно. Учасниками фестивалю були танцювальні колективи з Білорусі, Молдови, Росії та України.


 

 Фестиваль «Альборадо запрошує друзів».

 

У березні 2008 року, на честь 10-річчя ансамблю, відбувся фестиваль дружби «Альборадо запрошує друзів», на який прибули гості з Казахстану та хореографічні колективи Хмельниччини.

 

 

 

 


 

Обласний фестиваль з брейк дансу «Ламані танці».


Фестиваль проводиться щорічно в палаці творчості з 2004 року. Основна мета фестивалю - популяризація брейк дансу та залучення дітей та юнаків до здорового способу життя.


Фестиваль проводиться в номінації соло і по рівню танцюриста - початківець 2 ліга, 1 ліга, вища ліга.
В 2005 році відбувся 1-й міський фестиваль з брейк дансу "Jet B Session", який проводився в номінації 2х2. Засновник та організатор – Федосов Г.Г.


Також з 2005 року в палаці творчості проходять обласні змагання із сучасного танцю "Jet Dance". Проводились ці змагання з таких танцювальних дисциплін: хіп-хоп, диско, стріт-шоу, данс-шоу, танець живота, брейк данс. В них приймали участь колективи з Києва, Хмельницького, Черкас, Ярмолинців, Львова, Одеси. Номінаціями були: соло, дует, мала група, формейшн.


Оцінювали танцюристів в трьох вікових категоріях: діти до 11 років, юніори 12-15 років, дорослі старші 16 років.


Усі фестивалі та змагання проводиться щорічно в яких приймають участь все більше та більше учасників з різних міст України.

06.12.2012 14:38