Наші конкурси і фестивалі

Хмельницький палац творчості є засновником і головним організатором багатьох міжнародних, всеукраїнських, регіональних та міських фестивалів, конкурсів та змагань. Вже традиційними стали:


 

 Фестиваль танцю «Зимові візерунки» пам’яті Юрія Гурєєва, присвяченого Дню Соборності України.


Фестиваль «Зимові візерунки» започаткований в 1987 році Лауреатом Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, Народним художнім колективом України ансамблем танцю «Подолянчик» та його засновником і керівником Заслуженим вчителем України Юрієм Гурєєвим. З 2009 року фестиваль «Зимові візерунки» став даниною пам’яті цій талановитій людині, Юрію Гурєєву.


Фестиваль, присвячений Дню Соборності України, проводиться завжди в січні. Його мета – ознайомити юних жителів міста і області з кращими зразками дитячої та юнацької творчості України, а також зарубіжних країн, сприяти патріотичному та морально-естетичному вихованню дітей, знайомству і взаємопізнанню, консолідації юних хмельничан з юними представниками різних регіонів України та зарубіжжя.


За ці роки на фестивалі побували 33 хореографічних та два вокальних колективи з Ленінграда, Києва, Львова, Харкова, Запоріжжя, Мелітополя, Вінниці, Рівного, Алчевська, Дніпродзержинська, Маріуполя, Полтави, Тернополя та області, Луганська, та інших міст України.

 

Положення про проведення фестивалю «Зимові візерунки».


 

Всеукраїнський фестиваль-конкурс юних вокалістів «Пісня над Бугом».

 

У 1997 році започатковано відкритий, міський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс юних вокалістів «Пісня над Бугом». В 2010 році отримав статус Всеукраїнського фестивалю. Протягом минулих років у фестивалі взяло участь понад 1500 виконавців з різних куточків України. Членами журі були відомі українські виконавці: дует «Світязь», Микола Свидюк, Марина Одольська, Ольга Юнакова та Марія Ясиновська.


Фестиваль вокалістів «Пісня над Бугом» зустрічає своїх гостей один раз на два роки.

 

Положення про проведення фестивалю-конкурсу «Пісня над Бугом».


 

Міжнародні конкурси бального танцю «Кубок Кроку», «Подільські барви».

 

 У 1997 році керівниками ансамблю бального танцю «Крок» Оксаною та Мар’яном Чолан було засновано міжнародний конкурс бального танцю «Кубок Кроку», який проводиться щорічно. Учасниками фестивалю були танцювальні колективи з Білорусі, Молдови, Росії та України.


 

 Фестиваль «Альборадо запрошує друзів».

 

У березні 2008 року, на честь 10-річчя ансамблю, відбувся фестиваль дружби «Альборадо запрошує друзів», на який прибули гості з Казахстану та хореографічні колективи Хмельниччини.

 

 

 

 


 

Обласний фестиваль з брейк дансу «Ламані танці».


Фестиваль проводиться щорічно в палаці творчості з 2004 року. Основна мета фестивалю - популяризація брейк дансу та залучення дітей та юнаків до здорового способу життя.


Фестиваль проводиться в номінації соло і по рівню танцюриста - початківець 2 ліга, 1 ліга, вища ліга.
В 2005 році відбувся 1-й міський фестиваль з брейк дансу "Jet B Session", який проводився в номінації 2х2. Засновник та організатор – Федосов Г.Г.


Також з 2005 року в палаці творчості проходять обласні змагання із сучасного танцю "Jet Dance". Проводились ці змагання з таких танцювальних дисциплін: хіп-хоп, диско, стріт-шоу, данс-шоу, танець живота, брейк данс. В них приймали участь колективи з Києва, Хмельницького, Черкас, Ярмолинців, Львова, Одеси. Номінаціями були: соло, дует, мала група, формейшн.


Оцінювали танцюристів в трьох вікових категоріях: діти до 11 років, юніори 12-15 років, дорослі старші 16 років.


Усі фестивалі та змагання проводиться щорічно в яких приймають участь все більше та більше учасників з різних міст України.

06.12.2012 14:38