Наші конкурси і фестивалі

 

 Фестиваль танцю «Зимові візерунки» пам’яті Юрія Гурєєва, присвяченого Дню Соборності України


Фестиваль «Зимові візерунки» започаткований в 1987 році Лауреатом Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, Народним художнім колективом України ансамблем танцю «Подолянчик» та його засновником і керівником Заслуженим вчителем України Юрієм Гурєєвим. З 2009 року фестиваль «Зимові візерунки» став даниною пам’яті цій талановитій людині, Юрію Гурєєву.


Фестиваль, присвячений Дню Соборності України, проводиться завжди в січні. Його мета – ознайомити юних жителів міста і області з кращими зразками дитячої та юнацької творчості України, а також зарубіжних країн, сприяти патріотичному та морально-естетичному вихованню дітей, знайомству і взаємопізнанню, консолідації юних хмельничан з юними представниками різних регіонів України та зарубіжжя.

 


 

Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс мистецтв «Пісня над Бугом»

 

У 1997 році започатковано відкритий, міський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс мистецтв «Пісня над Бугом». В 2010 році отримав статус Всеукраїнського фестивалю. Протягом минулих років у фестивалі взяло участь понад 1500 виконавців з різних куточків України. Членами журі були відомі українські виконавці: дует «Світязь», Микола Свидюк, Марина Одольська, Ольга Юнакова та Марія Ясиновська.

Фестиваль мистецтв «Пісня над Бугом» зустрічає своїх гостей один раз на два роки.

  


 

06.12.2012 14:38