Зразковий художній колектив гурток «Народна художня творчість»

Керівник:

- Закарян Маргарита Сергіївна.

Педагоги:

- Антощук Лілія Вікторівна.

- Костенко Тетяна Михайлівна.


Зразковий художній колектив гурток «Народна художня творчість» налічує понад 70 вихованців, закоханих у народну творчість. Серед них - стипендіат Хмельницької міської ради в галузі освіти для обдарованих дітей, дипломанти та переможці регіональних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів дитячої творчості «Чарівна книжка», «Податки очима дітей», «Я хочу жити в якісному світі», «Люби і знай свій рідний край», «Український сувенір», «Безпека дорожнього руху – це життя», «Всі ми – діти твої, Україно» та ін. Багато випускників пов’язали своє життя з народним мистецтвом, навчаючись у спеціалізованих мистецьких навчальних закладах України.

 

Основними завданнями гуртка «Народна художня творчість» є: оволодіння цінностями і знаннями в галузі народного мистецтва, вчитись бачити прекрасне навкруги себе і намагатись відтворити його в художніх образах, розширювати спектр інтересів, показати взаємодію різних напрямків народного мистецтва, спрямовувати ці знання на реалізацію своїх творчих здібностей.

 

 

У цьому гуртку діти знайомляться з:

- образотворчою грамото;

- аплікацією;

- витинанкою.

 

Вчаться працювати з:

- глиною;

- солоним тістом;

- пластиліном.

 

Також опановують секрети виготовлення сувенірів та поробок з різних матеріалів, знайомляться з народними ремеслами та сучасними техніками виконання різних виробів.

02.12.2012 20:34