Авіамодельний гурток

Керівник: Соколов Геннадій Васильович - Відмінник освіти України.

 

Основна мета діяльності – розкриття творчих здібностей вихованців, розвиток інтересу до науки та техніки, орієнтація на майбутню професію.


Навчання в гуртку спрямоване на розвиток просторової уяви, поглиблення знань у галузі практичного конструювання різноманітних літальних об'єктів.

 

 

 


Основні напрямки роботи гуртка:

 

  • конструювання, виготовлення та запуски кордових авіамоделей;
  • участь у змаганнях та виставках.

 

На заняттях в гуртку діти виготовляють кордові авіамоделі:

 

  • швидкісні - спортивного класу F-2-А;
  • пілотажні - спортивного класу F-2-В;
  • гоночні - спортивного класу F-2-С;
  • моделі «повітряного бою» - F-2-D.

 

Тренувальні польоти та змагання проводяться на спеціально підготовленому кордодромі, який знаходиться на території Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва.

 

Серед вихованців гуртка – два Майстри спорту та кандидат у Майстри спорту України, чотириразовий чемпіон України та бронзовий призер Чемпіонату Європи, багаторазові переможці обласної першості Хмельницької області та чемпіонатів України з авіамодельного спорту; кубків України, Києва, та Тернополя, стипендіат Хмельницької міської ради для обдарованих дітей міста.


Випускники гуртка навчаються у кращих авіаційних вузах України. 1500 вихованців авіамодельного гуртка покинули стіни рідних майстерень. Серед них: військові, льотчики, будівельники, лікарі, автослюсарі, програмісти, менеджери, приватні підприємці, водії, викладачі вищих навчальних закладів.

03.12.2012 00:36