Народний художній колектив України ансамбль сучасних танців «Step Dance»

Керівник:

Личко Наталія Анатоліївна


3

У вересні 1997 року керівником Наталією Анатоліївною Личко з 12 чоловік було створено танцювальний гурток зі спортивної аеробіки, вихованці якого вже у грудні 1997 року продемонстрували перші танцювальні композиції на звітному концерті.
Згодом гурток переріс у ансамбль сучасного танцю «Step dance».
З метою вдосконалення техніки виконання різних напрямів і стилів та виявлення яскравих виконавців в 2000 році в колективі започаткований конкурс з сучасного танцю «Кубок Step dance», який проводиться щорічно.
З 2004 року вихованці ансамблю вирішують випробувати свої сили на міських, обласних, а згодом і Всеукраїнських і Міжнародних змаганнях та конкурсах, і це їм успішно вдається.
Колектив отримує перемоги та лауреатські звання:
- Міжнародної телевізійної конкурсної програми «Південний експрес», Хмельницький, Ковель, 2005 р., 2007 р.,
- Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Сузір`я мрій», м. Дніпропетровськ, 2007 р.,
- Міжнародного фестивалю-конкурсу «Містерія Dance» м. Рівне,
м. Одеса 2007 р., 2008 р.,
- Міжнародного благодійного фестивалю-конкурсу «Art Весна – 2008»,
м. Київ,
- в 2011 році ансамбль «Step dance» виборює третє місце на Міжнародній танцювальній Олімпіаді в м. Тернопіль;
- Міжнародного конкурсу «World modern dancing» - м.Тернопіль;
- Всеукраїнського конкурсу «Super dance» - м. Львів;
- Всеукраїнського конкурсу «Чемпіонат Західної України»;
- Всеукраїнського конкурсу «Падіюн - Євро - Данс»;
- Міжнародного конкурсу-фестивалю дитячої та молодіжної творчості;
- Всеукраїнського конкурсу сучасного танцю «Dance storm» - м. Київ.
За системну роботу творчого колективу, високий рівень його фахової майстерності, якісні показники результативності роботи, у січні 2014-го ансамбль отримав звання «Зразковий художній колектив України».
Творча співпраця педагогів і вихованців, колективні справи, благодійні концерти та акції, різноманітні вечори відпочинку, цікаві подорожі об’єднали весь колектив. Учасники ансамблю відвідали практично усі куточки України, обмінювалися досвідом з юними танцівниками Польщі, здобували Гран-прі та призові місця на Міжнародних змаганнях «Сонце, радість, краса» та «Радост на брега» у Болгарії.
У 2018 році ансамбль отримав звання «Народний художній колектив України» за високий рівень його фахової майстерності та якісні показники результативності роботи.
«Step dance» сьогодні – Народний художній колектив, знаний у місті та області, Україні та за її межами, активний учасник різноманітних концертів, фестивалів і конкурсів.
В ансамблі займається близько 100 вихованців, які віддають свій вільний час її величності Терпсихорі, навчаючись мистецтву сучасної хореографії в рідному палаці творчості.
Щороку маленькі хмельничани поповнюють цей колектив.
Сучасний танець – це поєднання вільної пластики і різноманітної музики, це висловлювання почуттів та емоцій без обмежень.
За 22 роки ансамбль випустив сімдесят вихованців, всі вони вважають заняття в колективі найяскравішою сторінкою дитинства. Дев’ятнадцять випускників пов’язали своє життя з танцем, продовжують навчання за хореографічним фахом у вищих навчальних закладах та мають свої танцювальні колективи.

і ансамблю вирішили продовжити свою танцювальну діяльність і зараз навчаються на хореографічних факультетах.

1

 

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

8

 

10

 

20191221 151429

 

DSC 0152

 

DSC 0428

 

DSC 0488

 

DSC 0647

 

СН-2015

 

 

02.12.2012 18:42