Народний художній колектив ансамбль стилізованого танцю «Альборадо»

Керівники:

- Наталя Мильнікова, лауреат міської премії імені Богдана Хмельницького в області хореографії, Відмінник освіти України.

- Олександр Мильніков, лауреат міської премії імені Богдана Хмельницького в області хореографії. 

 

«Альборадо» в перекладі з іспанської означає «Ранкова зоря» – «Світанок».
Ансамбль стилізованого бального танцю “Альборадо” було засновано у 1997 році. За час свого існування колектив неодноразово захищав честь міста та області на всеукраїнських та міжнародних фестивалях.
Керівники ансамблю вважають, що участь у фестивалях – це громадянське виховання дітей. По-перше, вони знайомляться з ровесниками з інших країн, розповідають їм про свою Україну, спілкуються, обмінюються враженнями.
Жоден захід міського та обласного рівнів не обходиться без участі ансамблю “Альборадо”, цей колектив – візитна картка вже традиційних у місті свят: Різдвяний бал, День міста, День Незалежності, Свято випускників шкіл міста.
«Віденський вальс», «Джайв», «Румба», «Пасадобль», «Ча-ча-ча», «Полька», «Полька-кантрі», «Холідей», «Сонячний промінчик», «Лєтка-єнька», «Чорний кіт», «Карнавал», «Кольорові парасольки», «Різдвяна ніч», «Чикаго», «Ромашкове поле», «Жваві танці» – це ще далеко не повний перелік танців, яким аплодували в свій час глядачі Угорщини, Естонії, Казахстану, Сербії, Польщі, Франції, Греції, Німеччини, Чехії, України, батьки та шанувальники мистецтва танцю.
Вихованці ансамблю не тільки підвищують рівень своєї виконавської майстерності, але й є добрими та старанними учнями. Багато випускників цього колективу після закінчення школи продовжують освіту за хореографічним фахом у вищих учбових закладах України.
«Краса врятує світ» – переконуються всі прихильники таланту вихованців ансамблю «Альборадо», адже прекрасна музика, чарівні рухи руйнують агресію, створюють чудовий настрій, несуть людям добро.
У 2001 році керівнику ансамблю «Альборадо» Наталії Мильніковій, а у 2009 році – Олександру Мильнікову було присвоєне почесне звання лауреата міської премії імені Богдана Хмельницького в області хореографії.
В 2006 році наказом Хмельницького міського голови керівники ансамблю занесені на міську Дошку пошани «Кращі освітяни міста», а Наталії Мильніковій присвоєне почесне звання «Відмінник освіти України».
«В кожну композицію ми намагаємося вкласти свою професійну майстерність, всю енергію наших сердець і святу віру в творчу людину»,- таке життєве кредо керівників ансамблю «Альборадо» Наталії та Олександра Мильнікових.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

8

 

9

 

11

 

12

 

14

 

15

 

16

 

17

 

18

 

19

 

20

 

21

 

22

 

23

 

24

 

 

 

28.11.2012 00:13