7 листопада 2022 року у Хмельницькому палаці творчості дітей та юнацтва відбулося засідання педагогічної ради
На засіданні педради Хмельницького палацу творчості дітей та юнацтва, яка відбулась 7 листопада 2022 року, розглядалось актуальне питання організації освітнього процесу щодо національно-патріотичного виховання дітей та молоді, взявши за основу національну українську ідею. Підсумком цієї теми була «в’язочка» практичних вправ: «Віночок єдності», «Діалог толерантності», «Продукуємо ідеї» та «Сенкани». Педагоги активно обговорювали шляхи, форми, методи реалізації сучасного національно-патріотичного виховання юних українців в освітньому середовищі позашкілля, як вони впливають на формування їхнього світогляду, якими інструментами навчально-виховної роботи з даного питання доцільно користуватися.
Також надзвичайно важливим і своєчасним було питання психологічної підтримки учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану. Педагоги отримали кваліфіковані поради та рекомендації психологічної служби закладу.
![зображення viber 2022-11-07 16-31-08-143](/images/news/2022/11/зображення_viber_2022-11-07_16-31-08-143.jpg)
09.11.2022 10:23