ЮІР

Керівник: Прохорчук Віталій Аврамович.

 

Юний інспектор руху (ЮІР), діяльність яких тісно переплітається з діяльністю працівників Державтоінспекції, освіти, спілки автомобілістів, інших зацікавлених в профілактиці дитячого дорожньо – транспортного травматизму організацій області.


Створені в 1976 році загони ЮІР діють і сьогодні, вносячи значущий вклад у важливу спільну працю.


Ритм життя дуже стрімкий і насичений подіями. Кардинальні перетворення відбуваються не тільки у формах і методах профілактичної роботи загонів ЮІР, але й у концепції їх подальшого розвитку.


В загальній системі роботи з попередження дитячого дорожньо – транспортного травматизму управління освіти і науки, молоді та спорту значну увагу приділяє агітаційно – пропагандиській роботі, поправленій на виховання школярів – юних пішоходів і дусі неухильного дотримання правил дорожнього руху.


Всі вони обов’язково вивчають правила дорожнього руху. Щоб ці заняття проходили цікаво, в школах створені спеціальні методичні кабінети, класи, куточки безпеки руху, авто майданчики. А перші навички поведінки на вулицях і дорогах отримують ще в дитячих садках. В школах діє – загони юних інспекторів руху, які налічують біля – тисячі дітей.


Традиційними стали щорічні огляди роботи загонів ЮІР, конкурси КВН, які закінчуються фінальними змаганнями і зльотами в таборі відпочинку «Артек» (Крим).

04.12.2012 11:27