Гурток «М'яка іграшка»

Керівник: Сімцова Наталія Павлівна.

 


Завданням гуртка «М’яка іграшка» є навчання вихованців правилам розкрою, пошиття і оздоблення іграшок; розвиток здібностей дітей, естетичного смаку та інтересу до творчості.

 


У процесі занять учні виготовляють прості вироби і поступово переходять до більш складних. Діти знайомляться з різними видами тканин, їх властивостями, освоюють способи з’єднання тканини та декоративного оздоблення виробів. Вихованці вчаться виконувати різноманітні види ручних швів, набувають навички роботи із синтетичним та натуральним хутром, дізнаються про їхні декоративні можливості у поєднанні з тканиною.


Виконання об’ємних іграшок дає уявлення про форму моделі, її конструкцію, умовне трактування образу тварини. Вихованці засвоюють правила розкрою, пошиття і оздоблення моделей.


Робота у гуртку тісно пов’язана з народним мистецтвом, учні знайомляться з історією народної іграшки, відомими промислами, українськими національними традиціями, національним костюмом.
Діти беруть участь у різноманітних конкурсах: «Люби і знай свій рідний край», «Я хочу жити в якісному світі», «Чарівна книжка», «Природа очима дітей», «Мій тато», «Країн багато-планета єдина».

02.12.2012 22:27